Skip to content
Menu
aniadryjak_kolaz_omnie

ANNA DRYJAK

O mnie

Językiem angielskim byłam zainteresowana od zawsze i zaczęłam z nim przygodę będąc 5-letnim dzieckiem. Przez wiele lat korzystałam z dodatkowych lekcji językowych, aby po ukończeniu szkoły średniej rozpocząć studia licencjackie na Lord Fairfax Community College, a później na James Madison University w USA na kierunku International Business Studies. Studia te zapewniły mi szeroki zasób słownictwa związanego z ekonomią, księgowością oraz prawem. Z kolei fakt, że mieszkałam w stanie Virginia, gdzie w promieniu przynajmniej 100 mil nie mieszkał nikt polskojęzyczny, niejako zmusił mnie do posługiwania się językiem angielskim we wszystkich aspektach życia.

aniadryjak_kolaz_omnie

ANNA DRYJAK

O mnie

Językiem angielskim byłam zainteresowana od zawsze i zaczęłam z nim przygodę będąc 5-letnim dzieckiem 🙂 Przez wiele lat korzystałam z dodatkowych lekcji językowych, aby po ukończeniu szkoły średniej rozpocząć studia licencjackie na Lord Fairfax Community College, a później na James Madison University w USA na kierunku International Business Studies. Studia te zapewniły mi szeroki zasób słownictwa związanego z ekonomią, księgowością oraz prawem. Z kolei fakt, że mieszkałam w stanie Virginia, gdzie w promieniu przynajmniej 100 mil nie mieszkał nikt polskojęzyczny, niejako zmusił mnie do posługiwania się językiem angielskim we wszystkich aspektach życia.

Po powrocie do Polski kontynuowałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na wydziale International Studies, na kierunku International Business, gdzie wszystkie zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez zagranicznych wykładowców.

Obecnie posiadam już ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Bogate doświadczenie, jakie udało mi się zdobyć pozwala mi na prowadzenie zajęć bazujących na ciekawych i aktualnych źródłach.
Dzięki nim poprawisz swój
angielski szybko i skutecznie.

Kilka faktów

Jeżeli akurat nie uczę, to prawdopodobnie biegam za pełnym energii ośmiolatkiem :), piję kawę z dużą ilością mleka (być może jest to bardziej mleko z kawą?) lub zaczytuję się fajną książką. Książki mogę czytać od rana do wieczora i myślę, że nigdy mi się to nie znudzi. Moją największą przyjemnością jest jednak włóczęga po miastach i miasteczkach, odkrywanie ich tajemnic i najciekawszych zakątków. Uwielbiam też spotykać ludzi – pasjonatów, którzy potrafią zainteresować takich turystów jak ja różnymi lokalnymi ciekawostkami. Krótko mówiąc:

‘I love commuting between languages just like I love commuting between cultures and cities’

– Elif Safak

‘I love commuting between languages just like I love commuting between cultures and cities’

– Elif Safak

aniadryjak_linia
aniadryjak_14