Skip to content
Menu

How to be a Smart Cookie

Nadszedł wrzesień, który dla większości osób oznacza powrót do nauki i do pracy. Dlatego dzisiaj we wpisie na blogu gotowa lekcja „How to be a Smart Cookie.” Stworzyłam ten materiał z myślą o średniozaawansowanych kursantach i w zależności od tego czy zdecydujecie się wykorzystać wszystkie ćwiczenia czy tylko niektóre, lekcja będzie idealna dla uczniów na poziomie językowym A2, B1 oraz B2. W lekcji tej znajdziecie spory zasób słówek i wyrażeń związanych z nauką, filmik i tekst o tym, jak warto się uczyć, żeby robić to skutecznie oraz kilka ćwiczeń konwersacyjnych. Wydaje mi się, że jest to temat, który może zainteresować każdego – w końcu wszyscy się czegoś uczymy :-). 

Jeżeli zdecydujecie się wykorzystać moją lekcję, to będzie mi bardzo miło, jak podzielicie się swoimi spostrzeżeniami  w komentarzu. Miłej nauki! 🙂

aniadryjak_linia

ZOBACZ TEŻ:

3 komentarze

 1. Karolina
  8 listopada 2020 @ 09:36

  Dziękuję za udostępnienie lekcji, za rok muszę zdać na uczelni egzamin z angielskiego na poziomie B1 i szukałam podobnych materiałów. Skorzystam 🙂 !

  Reply

 2. Anna Dryjak
  8 listopada 2020 @ 09:44

  Przyjemność po mojej stronie ? Tworzenie takich materiałów to dla mnie przyjemność. Sama najchętniej na takich pracuję ? Zapraszam po więcej.

  Reply

 3. Agata
  9 stycznia 2023 @ 13:09

  Świetna gotowa lekcja na ciekawy temat, który nigdy się nie nudzi i jest zawsze na czasie. Zarówno uczeń jak i nauczyciel mogą wziąć coś dla siebie i sprawić, że nauka będzie bardziej skuteczna. Nic tylko korzystać 🙂 Dziękuję! 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *